Červen 2012

Módní outfity :)

27. června 2012 v 17:56 | distantgirl |  Móda
Ano, mám slabost pro módu a styl. Baví mě prohlížet si různé oblečení, dávat je dohromady. Nepohrdnu ani trendy v lakování nehtů :D. Tak jsem se vydala na stránku, kde jsem tvořila a vzniklo z toho tohle:
Každodenní nástrahy

25. června 2012 v 18:59 | distantgirl |  Myšlenky
Přihlásím se tak na blog a čtu titulek z tn.cz: "Pozor na umělé nehty. Způsobují neplodnost". To jako vážně? V dnešní době mi připadá, že je každá věc v našem okolí nějak škodlivá. Nemůžete si beze strachu už ani přiložit mobil k uchu. Neexistuje nic co by nám nějak neublížilo, i když je to jen malá pravděpodobnost, že se tak stane.
Na člověka každý den číhají různá nebezpečí a tak je někdy lepší raději nevědět.
Ale odjinud, my dívky jsme vystaveny velké otázce zvlášť co se týče kosmetiky. Používat značkovou nebo bezejmennou kosmetiku? Upřímně řečeno, u mě doma najdete obojí. Většinou dávám přednost různým značkám, ale třeba u lesků na rty tomu tak vždy není. Ale zajímámě co preferujete vy, můžete se vyjádřit v komentářích :)


Prázdniny? Konečně!

19. června 2012 v 20:18 | Distant Girl |  Myšlenky
Uf, právě končí jedno velké stresové období zvané školní rok. Všechny známky jsou uzavřeny a už se asi nikdo nemusí bát žádného zkoušení či písemky. Začíná období pouštění filmů ve škole a hraní her. Všichni se připravují na prázdniny a dělají si plány. Já jako obvykle mám v plánu udělat spousty věcí, ale když si splním polovinu, budu ráda.
Jelikož mě čeká maturitní ročník, budu muset vypracovávat maturitní otázky a psychicky se připravovat na velkou zátěž. Čtvrtý ročník mi příjde jako ten, kde se toho udává nejvíce. Praxe, stužkovák, maturitní ples a hlavně maturita.
No uvidíme, co příjde. Ale zajímá mě, co plánujete na prázdniny vy?


Seriály, které stojí za to shlédnout

17. června 2012 v 15:49 | Distant Girl |  Tipy
1. Teorie velkého třesku (2007)
Úspěšný seriál, vyprávějící o 4 vědcích - Sheldon, Leonard, Howard, Rajesh a o jejich krásné sousedce Penny. Scény jsou plné humoru. Seriál právě dávají na primě cool, každý všední den v 21.15.

2. Pretty little liars (2010)
Příběh 4 nejlepších kamarádek - Aria, Spencer, Emma a Hanna. Jejich kamarádka Alison byla zavražděna a není jasně kdo za tím stojí. Navíc všem 4 začnou chodit podivné smsky podepsané tajemnou/ným A, která/ý zná jejich tajemství a nebojí se je vydírat. Je to Alisonin vrah? Kdo ví.

3. Přátelé (1994)
Naprostá seriálová klasika. Rachel, Ross, Monika, Chandler, Joy, Phoebe - to jsou hlavní postavy, ale mimo jiné se zde krátce objeví i Brad Pitt nebo George Clooney.

4. Chirurgové (2005)
Z Meredith Greyové se právě stává doktorka. Musí snášet všemožné útrapy, ale naštěstí na to není sama. Má okolo spousty přátel např. Christinu, Alexe, Izzie, George,...

5. Super drbna (2007)
Tento seriál nás zavede do vyšší společnosti a prestižních večírků v newyorském Upper East Side. Jaké problémy má americká smetánka?

Sny ...

16. června 2012 v 22:38 | Distant Girl |  Myšlenky
Všichni mají nějaký svůj sen do budoucna. Někdo se vidí jako právník, někdo jako učitel. Ten má rád zeměpis, ten zase ekonomiku.
Jsem tak jiná. Já už si svůj sen našla, v 11 letech. Věděla jsem co chci, byla to vášeň, bylo to všechno. A zbořilo se to jako domeček z karet. Možná by se mi to ani nepovedlo, ale co když ano? Chtěla bych si na to přijít a i když bych se v tom zklamala nebylo by to takové jako teď.
Nechci ten sen konkretizovat, protože jsem to v životě nikdy nikomu neřekla.
A teď se bojím, že si už nenajdu nic takového pro co bych se mohla tak nadchnout. Nevím, neumím si představit co budu dělat. Nemám ani oblíbený předmět, což mě trochu děsí. Mám jen předměty co nesnáším a ty ve kterých přežívám.
Opravdu jsem zvědavá jak tohle dopadne.