Červenec 2012

Věříte? Já ano.

30. července 2012 v 16:59 | distantgirl |  Myšlenky
V hlavě toho mám teď tolik. Asi si to nedokážu zpracovat.
Co byste udělali kdyby byla možnost vybrat si nějakou magickou schopnost? Neneslo by to povinnosti, jen zodpovědnost k sobě. je zde tolik na výběr. Například já bych brala manipulaci s časem, výlety do minulosti a do budoucnosti. Ale taková teleportace to taky není k zahození.
Myslíte si, že takoví lidé vážně existují? Lidi co tohle dokáží. Já mám pocit, že ano. Asi jich nebude moc, ale někdo to určitě umí. Samozřejmě, že to není jak v seriálech a filmech. Není to tak jednoduché, možná s tím museli pracovat roky než zaznamenali posun. Jo teď zním jak blázen. Ale je vážně bláznivé tohle si myslet? Protože přece nemůžeme být všichni stejní, vždycky se někdo vymyká. Akorát každý něčím jiným.
To nic, jen jsem se potřebovala vypsat.
Mimochodem napadlo mě, že bych tu mohla uspořádat nějakou soutěž, ale nevím jestli by se setkala s kladným ohlasem. Můžete se vyjádřit níže v komentářích.

Mých pět nej filmů

23. července 2012 v 19:19 | distantgirl |  Tipy
Ano, rozhodla jsem se i já zapojit do projektu - Vyber pět nej filmů, ne kvůli tomu, že je to soutěž, ale protože se můžu zamyslet a znovu si připomenout ten pocit když jsem je viděla poprvé. Takže jsem sestavila tento seznam ve spolupráci s csfd. Pořadí zde není důležité.

1. Zítra to roztočíme, drahoušku...!
1976, Petr Schulhoff
Tenhle film jsem poprvé viděla už před mnoha lety a vím, že ho dávají minimálně jednou ročně, ale dá se na něj dívat pořád dokola. Má i další pokračování, ale už není tak brilantní, možná i kvůli tomu, že se zde už neobjevil Miloš Kopecký. Tenhle film mě naučil mít ráda filmovou českou klasiku s předními českými herci.

Top 10 - psychologické filmy

19. července 2012 v 19:39 | distantgirl |  Tipy
1. Černá labuť (2010)
Je to příběh Niny, baletky, která se snaží dostat vytouženou roli v Labutím jezeře. Roli má nadosah než se objeví nová tanečnice Lily. Labutí jezero vyžaduje tanečnici, která umí zahrát něžnou i temnou labuť. Nina je ztělesněním té dobré a Lily lstivé.

2. Je to i můj život (2009)
Jedenáctiletá Anna se narodila jen proto, že má být dárcem pro svoji nemocnou sestru. Ta se chce domáhat práva rozhodovat o vlastním těle. Emotivní drama stojící za shlédnutí.

3. Výchovný tábor (2007)
Skupina teenagerů se kterými si už nikdo neví rady je poslána na ostrov do tábora s nápravným programem. Nedá se odtud utéct a navíc všichni musí nosit senzory. Šikana, násilí a obtěžování ze strany vedoucích tábora je na dennním pořádku.

4. Počátek (2010)
Cobb je zkušený zloděj, ale teď na ně bude čekat úkol, který mu může vrátit normální život. Musí se dostat do lidské mysli a vnuknout myšlenku. Podaří se mu to?

5. Předtucha (2007)
Linda má krásný dům, milujícího manžela a dvě dcery. na první pohled má všechno, jen do chvíle než má její manžel autonehodu při které zemře. Druhý den se probudí a její manžel leží vedle ní, zdravý. Co je realita a co jen noční můra?

Spřátelíme blogy?

13. července 2012 v 19:59 | distantgirl
Pokud tě zaujal tento blog, napiš komentář pod tento článek - stačí zmínit přezdívku a adresu blogu.
Spřátelím se s každým, ale jeho blog mě musí zaujmout - např. být o něčem k čemu mám vztah, věřte mi je toho dost :-D
Samozřejmě vám dám vědět na blog.

Moje tajemství :)

10. července 2012 v 22:42 | distantgirl |  Myšlenky
Téma týdne je tajemství a já musím taky trochu přispět k tomuto tématu :). Rozhodla jsem se, že to co napíšu na tento blog bude absolutně upřímné. Takže jaká jsou má tajemství?
  • o jednom jsem se rozepsala hned v prvním článku, je to můj sen
  • spoléhám se jen sama na sebe, nikomu nevěřím na 100%, věřím sama sobě a ma ostatní se spoléhám nerada
  • možná i proto nemám stovky přátel, bavím se s pár lidma ze třídy a jinak nic moc
  • mám komplikovanou povahu, ten kdo mě nezná si myslí, že jsem zakřiknutá, tichá, nemající žádný názor - taková mouchy snězte si mě a naopak kdo mě zná říká, že jsem výbušná, urážlivá, tvrdohlavá ... že vám to nedává smysl? To mě taky ne :D
  • tajemství pro mě také je vztah, protože vynášet podrobnosti ven to není můj styl
To samozřejmě nejsou úplně všechny tajemství, jen je to šance zjistit něco o člověku spravující tento blog.


Plavky

6. července 2012 v 19:44 | distantgirl |  Móda

1. design

3. července 2012 v 15:09 | distantgirl |  Desing
Tak jsem konečně vytvořila design, předchozí byl už předvolený. Není to sice žádné umělecké dílo, ale chtěla jsem mít svůj. Časem třeba vytvořím lepší :)

Náhled: