Srpen 2012

Škola volá! Nedělej, že jsi nedostupný!

31. srpna 2012 v 17:19 | distantgirl |  Myšlenky
Nevím, jestli to vy máte stejně jako já, ale já mám každý rok pocit, že musím v září přijít s něčím novým. Přece nemůžu přijít a vypadat stejně jako před dvěma měsícema :D. Takže každé léto zkouším barvy na vlasy- někdy jen šampón a někdy trvalé barvy. Tento rok jsem zvolila tmavší šampón, ale není to na mě vůbec poznat. Jo smysl se vytratil. Tak alespoň mám připravený outfit na první den a ten nový je. A vzhledem k tomu, že jsem teď poslední týden nakupovala, rozhodla jsem se přidat mé recenze. Vím, že je toho všude plno, ale nebudou to jenom výrobky, mám připravenou i na internetový obchod.
Bohužel, škola se blíží a tak bych tu měla trávit méně času, ale uvidíme. Zatím mám pár článků v rozepsaných takže pohoda. Přeji vám všem, náhodným i nenáhodným čtenářům tohoto článku, šťastný návrat do školních lavic!

zdroj: morgueFile

Párty u kamarádky

30. srpna 2012 v 14:59 | distantgirl |  Móda
Ano! Postoupila jsem do dalšího kola. Tentokrát bylo téma večerní párty u kamarádky. To se mi líbilo a těšila jsem se, že vymyslím něco kreativního. Samozřejmě to mohlo být lepší, ale za tento outfit jsem získala 8/10bodů. Což je super. Mimochodem to je opravdu náhrdelník, ne lem šatů, ale vypadalo to zajímavě tak jsem to tak nechala. ↓

První den v nové škole

23. srpna 2012 v 18:30 | distantgirl |  Móda
Jsem v soutěži! A nebojte se nechci po vás žádné hlasy. Jde o LOOKLET soutěž, kde se vytváří outfity na určité téma. Mám za sebou 1. kolo a téma bylo první den v nové škole. Tohle mě strašně baví takže jsem se do toho hned pustila a vytvořila dva outfity. Pak jsem přemýšlela, který tam pošlu a myslím, že jsem udělala správně. Získala jsem za něj 9/10 bodů. Vyhovuje mi, že to není o hlasech v anketě, ale jen na základě hodnocení autorky blogu, protože se mi zdá objektivní (a to nejen proto, že mám tolik bodů :D ). Můj soutěžní outfit vypadá takto ↓

Nálada na bodu mrazu

18. srpna 2012 v 15:29 | distantgirl |  Myšlenky
Víte co je opravdu dost smutné?
Sheldon (postava z Teorie velkého třesku) je asociální, podivínský, nadpřirozeně inteligentní vědec. Geek v pravém slova smyslu, zajímá ho jen věda, počítač, videohry. Jo tak ten má víc přátel než já, Penny, Leonard, Howard, Rajesh, Stuart, Pria, Zack, Amy, Bernadeta a Kripke s Leslie i když s těmi spíše soupeří. A to ani nepočítám jeho sestru. Já kromě lidí ve třídě měla jednu kamarádku se kterou jsme se kamarádily už od 9. třídy, ale chodily jsme do stejný školky od 3. třídy do stejný třídy. Jo, ale s tím je konec. Jen proto, že je se nemohou kamarádit 2 nespolehlivý osoby. A taky proto, že je vždy po jejím, když navrhnu nějakou akci já je zamítnuta (buď hned nebo den předem). Já už na tohle prostě nemám nervy. Hádaly jsme se i dřív, ale já už to nepřekousnu. Teď už nechodíme do stejné školy takže by to asi i tak nevydrželo, protože by napsala až by něco potřebovala. Jo, prostě zřejmě skončím tak, že se tu budu v koutku dívat na Teorii velkého třesku a Comeback jen proto abych se zasmála. Když budu mít chuť na dobrodružství dám si Pretty little liars a budu si tu spokojená. Teoreticky. Prakticky budu neustále myslet na to, co dělají normální lidi.
Jo píšu tenhle článek trochu v rozrušení, ale to neznamená, že to není pravda. Ještě si tu vezmu nutelu a budu ji jíst po lžičkách. Tyhle prázdniny jsou na nic, nejen tyhle, ...


Nákupy :-)

16. srpna 2012 v 14:19 | distantgirl |  Myšlenky
Zítra se chystám do obchodního centra pořádně nakoupit s kamarádkou. Doufám, že to vyjde a neodejdeme s prázdnou. Mám ráda tyhle prázdninové výlety do jiných měst za účelem nákupu - už je to taková naše tradice. Taky se těším do dm, protože nic takového tu u nás nemáme, jsme malé město, které nikdo ani nezná. Asi proto to prožívám víc, kdybych bydlela třeba v Praze chodila bych na nákupy často, ale já jezdím jen o prázdninách. Jinak u nás jsou samozřejmě taky obchody, ale není to takový. Vážně bych si přála aby sem dali dm a takko minimálně. To si asi ještě počkám než se tak stane.

Dnešní pocity

9. srpna 2012 v 18:10 | distantgirl |  Myšlenky
Jsem tak strašně vyděšená. Z toho všeho co mě tento rok čeká. Už vím proč se říká maturitě zkouška dospělosti, nazvala bych tak celý maturitní ročník. Navalí vám na záda co nejvíce stresu a sledují jak se s tím zvládnete vypořádat. Mám strach, protože neumím zvládat stres. Jakmile mi někdo naloží něco co už je nad moji normu, okamžitě vypínám. Stát se tohle u maturity by nebylo nejlepší. Teď jsem v situaci, kdy opravdu netuším jak se takový množství může někdo naučit. Budu se muset spoléhat že v angličtině prostě vždycky něco řeknu a maturitní knihy z češtiny mám už snad půlku přečtenou.
Kéž bych uměla myslet pozitivně. Jsem prostě realista a vím co od sebe můžu čekat.

PS.: Rachel Diggs - Hands of time ♫
PS2.: Zapojte se do výběru těma týdne ( ne jen teď, ale každý týden), o tématu na příští týden můžete rozhodnout tady


Kdo je vlastně geniální?

1. srpna 2012 v 19:49 | distantgirl |  Myšlenky
Podle všech je geniální člověk ten co má iq nad 140, tím si teda nejsem úplně jistá. Znám lidi, kteří jsou sice inteligentní (alespoň podle testu), ale jinak to stojí za houby.

Vezměme to z jiného úhlu.
Geniální je podle mě prožívat si svůj život, aniž by jsi někdy musel něčeho litovat.
Geniální je neudělat nic za co by jsi se musel později stydět.
Geniální je držet sliby a minimálně se je snažit plnit.
Geniální je nevytvářet hádky.
Geniální je mít čistý trestní rejstřík.
Geniální je být věrný.
Geniální je když nikoho nezklameš.
Geniální je nezradit důvěru ostatních.

Splňuješ tohle všechno? Pak gratuluji - ty jsi genius!