Říjen 2012

Jedno slovo: Stalking

29. října 2012 v 20:19 | distantgirl |  Myšlenky
Tohle téma mi běží hlavou už dlouho a teď mám alespoň možnost se vypsat. Prostě si to dosadím do tématu týdne :-D
Na úvod se musím přiznat, že jsem mírně poznamenaná jedním seriálem na který koukám pořád a netrpělivě očekávám další díly. Ano, leze mi to na mozek. Jsem už asi posedlá. Hlavně, že si to přiznám, sobě.
Btw.: ten seriál se mimochodem jmenuje Pretty Little Liars, přeložený do češtiny jako Prolhané krásky - tímto vám ho všem doporučuji
Ten děj je docela zamotaný, no docela dost zamotaný. Zkusím ve stručnosti popsat: je pět kamarádek, jedna z nich náhle zmizí, poté je nalezeno její tělo. Byla zavražděna a vrah je neznámý. Jakoby toto nestačilo, zbývajícím kamarádkám začnou chodit textovky podepsané -A, která/ý ví všechna jejich tajemství a neváhá je použít proti nim.
Uff to by bylo. Možná už tušíte, kterým směrem se bude článek odvíjet dál. Některé díly jsem viděla už vícekrát a vždy když A zaútočí, tak se strašně vcítím do jejich kůže. Jaké to asi je, A ví o každém jejich kroku, neustále je sleduje a ony se jen ztěží mohou bránit. samozřejmě se snaží zjistit kdo to je, o co se snaží, ale A je vždy o krok před nimi, navíc na to není sám/a, je to tzv. A-team. Jo je to psycho. Vrcholem byl pro mě díl, kde A vlezl/a do bytu jedné z nich a něco (už přesně nevím co) napsala na zrcadlo - samozřejmě rtěnkou, kterou používala zesnulá. I tohle je dost, pomyšlení, že A byl/a v mým pokoji by mě značně zneklidňovalo. Dále k otmu patřila scéna, kdy do pokoje všichni přiběhly, strnuly, zíraly,... Asi den poté, jim přišla další zpráva s přílohou - A nahrával/a jejich reakci z vzkazu přímo z jejího šatníku. Byl/a ve stejné místnosti, takový kousek nadosah.
Jestli jste dočetli až sem, tak jste mě vážně potěšili :-) Já vím, že asi řeknete, že jsem cvok, že to je jen seriál navíc z Ameriky atd. atd., je to taková moje posedlost :-D Každý máme něco, že?
Na druhou stranu, např. výše uvedená scéna, i pár dalších mi prospěli - vždy když to vidím, začnu mít uklízecí náladu :-D


Blog a příbuzní

25. října 2012 v 16:29 | distantgirl |  Myšlenky
O mém blogu neví vůbec nikdo, ani příbuzní ani přátelé. Je to záměr, nechci aby ho viděli, je to jen můj osobní prostor. Sice tu nemám nic moc extra tajného, ale i tak o některých věcí neví a tohle je můj způsob se z toho vypsat. Bylo by to jako by vám někdo otevřel deník a přečetl si ho. A já nevedu klasický deník, ale elektronický. Nejbližší příbuzenstvo vlastně ani netuší, že nějaký blog.cz existuje a mě to tak vyhovuje. To samé přátelé, asi by mi dost vadilo kdyby to tu našli. Zůstávám proto v anonymitě a nikde nezmiňuji ani jméno ani fotky. Možná, že mí přátelé tu někde taky jsou a píšou o svém životě a taky by jim asi vadilo kdybych jejich blog našla a pravidelně četla. Alespoň se ve svém psaní nemusím omezovat a můžu si psát o čemkoliv chci.
V minulosti jsem měla i jiné blogy a o těch se celkem vědělo. Jenže tam jsem neměla nic osobního, jen fotky celebrit nebo nějaké vtípky. A i tak mi to nebylo nijak příjemné. Teď si to užívám, že se můžu vypsat ze všech křivd a nikdo si to nebude brát osobně a nebude mi nadávat. :)


Ashley Tisdale - outfit

21. října 2012 v 18:09 | distantgirl |  Móda
Jde o další kolo polyvore contest, tentokrát to bylo trochu jiné a já se snažila napodobit styl Ashley Tisdale, zde můj výsledek ↓


Není to nejlepší výtvor co jsem udělala, ale co už ;)
Celé hlasování a výtvory ostatních můžete sledovat tady

Mluvící reklamy na blog.cz

14. října 2012 v 20:09 | distantgirl |  Myšlenky
Dokážou mě opravdu vytočit do ruda. Ani nevím jak, najednou přes ně přejedu myší a začne to strašně vyřvávat. Samozřejmě se vždycky leknu, někdy mě to donutí rychle zmáčknout křížek, jindy rychle hledám, kde se to vypíná.
Kdyby dávali reklamy jen bez zvuku, dalo by se to přežít, ale tohle by mě spíš odradilo si výrobek koupit, ať už je jakýkoliv. Bonusem k tomu, je že, jsem tu neviděla žádnou reklamu s nápadem, všechno je to na stejný způsob. Ale aspoň dříve to byly výrobky na vlasy teď je to nějaký lubrikant, což je navíc nevhodné. Nikdo neví, kdo zrovna na stránce je a tohle je trochu přes čáru. Mělo by tu alespoň existovat něco jako v televizi, kdy se nemohou vysílat jisté záběry do 22 hodiny. K tomu všemu mě nyní prudí reklama na Českou spořitelnu, protože má větší okno, který se roztahuje všude.
Je toho prostě čím dál víc a nedovedu si představit kam až ty reklamy narvou za pár let. Nevím jak tohle může na někoho fungovat, ale já to nesnáším. Vždycky už jsem pak jen vzteklá a blog zavírám i když tam vidím něco zajímavého.
Kdybych mohla na blog.cz o něčem rozhodovat (jakože nemůžu :D) tak bych je zakázala a nechala jen ty bez zvuku. Při těch totiž nechcete vyletět z kůže!


Moje soutěžní outfity :)

5. října 2012 v 18:09 | distantgirl |  Móda
Jsem v dalším kole Polyvore contest a jdu rovnou dál, protože jsem získala imunitu. Jupí! :-) Téma bylo podzim a nesměl chyběl kabát.↓ (tentokrát jsem si vyhrála s pozadím), soutěž probíhá zde, můžete si prohlédnout výtvory ostatních :)