Prosinec 2012

1. kolo Fashion contest

22. prosince 2012 v 19:29 | distantgirl |  Fashion contest
Tak konečně začíná 1. kolo Fashion contest, omlouvám se, že to tak trvalo, ale znáte to Vánoce :) Docela mě zklamalo, že 2 lidi za tu dobu neposlali zadání, ale co nadělám že?

blackAwhite, winter outfit

19. prosince 2012 v 17:29 | distantgirl |  Móda
A je tu semifinále Polyvore contest :D a tak znovu prosím o vaše hlasy - zde pro distantgirl, děkuji :)
Tentokrát byly úkoly dva a to:
Winter outfit:

Stužkovák

11. prosince 2012 v 17:19 | distantgirl |  Tipy
Psáno pro budoucí maturanty...
Společně se domluvit s celou třídou na něčem, co by se líbilo všem, je nemožné. Teď se neumíte představit, že by proběhly nějaké větší hádky, ale bude to tak.
První věc jsou samotné stužky, protože se musí objednat dopředu. Na trhu je mnoho možností: dvojcípé, třícípe, lesklé, matné, k tomu množství barev, různá písma, motta,... U nás byly největší roztržky s mottem, každému se pochopitelně líbí něco jiného, pro vaše dobro však nehlasujte způsobem: tady máte 150 různých mott- napište do komentáře, které se vám líbí (zvítězí motto, které se líbí 7 lidem- což je menšina třídy, i to se může stát).

Když už jsou stužky na cestě - určete si místo. S tímhle vám moc poradit nemůžu, protože si každá třída vybírá hospůdku v městě, kde studujete. Někde se za pronájem salónku platí- někde ne, musíte je obejít, seznámit s výsledkem třídu, která pak hlasuje.

Dalším bodem je jídlo. Obvykle se vyberou tak 3 jídla a každý si vybere co mu chutná. Kdyby si každý libovolně vybíral z jídelního lístku nestačilo by se vše včas uvařit. Mělo by to být jídlo pro vegetariány, kuřecí a vepřové maso. Samozřejmé se také objednává aperitiv na přípitek. Svoje pití si pak každý platí sám. Navíc si můžete přinést jednohubky, chlebíčky nebo nějaké zákusky.

Důležitý je také program večera. Stužkování je obyvklé rychle a večer dlouhý. Často se objevují fotky z dětství a učitelé mají hádat o koho jde, nebo také informace o studentech a učitelé hádají o kom to je. My jsme program měli slabší takže moc neporadím.

Musíte taky pozvat celou vaši třídu a učitelé. Vyrobit pro ně pozvánky a nechat je zatrhnout co chtějí za jídlo.

Na této akci máte příležitost si popovídat s učiteli trochu víc osobně než v hodinách, ale rozhodně se tam neopíjejte. Pomluvila by vás pak celá sborovna.

1. zadání FC

9. prosince 2012 v 15:59 | distantgirl |  Fashion contest
1. úkol je: vytvořte outfit, který byste si vzali na svůj maturitní ples, zdůrazňuji slovo svůj - vy jste maturantky. Nemusím snad zmiňovat, že ples je společenská událost a je nepsaným pravidlem, že maturantky nosí na svůj ples dlouhé šaty - krátké šaty nebudou brány jako chyba když to bude vypadat nádherně :-D.
Až budete mít outfit vytvořený, jednoduše zmáčkněte na klávesnici PrtScn, ořízněte v nějakém grafickém programu, podepište se a pošlete na mail: distant.girl@seznam.cz → do textu mailu mi prosím uveďte přezdívku a blog ať vím o koho jde. Posílejte to prosím nejpozději do 17. 12. 2012
Nepovinně můžete připsat něco k tomu, např. jak jste spokojení, proč zrovna tohle a tohle, jak vám zadání sedlo, prostě můžete se plně obhájit, samozřejmě nechci žádné slohy! Stačí 1, 2 věty, prostě v krátkosti - můžete, ale nemusíte.

Já vám to pak oboduji, 1-30 bodů, k tomu vám přičtu hlasy z ankety.
Doufám, že to je k pochopení - kdyby byla nejastnost, radši se zeptejte :)

Hodně štěstí všem soutěžícím!


Přihlášky do fashion contest

6. prosince 2012 v 14:39 | distantgirl |  Fashion contest
Chtěla bych tu rozjet takovou soutěž - Fashion contest. Jednalo by se o sestavování outfitů na polyvore.com. Na začátku by zadání byla jednodušší třeba outfit do práce, ale postupem času by byla těžší a těžší. Čas na odeslání byste měli min. týden.

Hodnotit vás budu já a anketa, ale budou tam různé vyjímky o kterých se včas dozvíte. O výhře ještě nejsem úplně rozhodnutá, ale můžete mě inspirovat ve vaší přihlášce.

A jak se můžete přihlásit?
Napište do komentáře:
  • přezdívku
  • blog
  • máš nápad na cenu?