Stužkovák

11. prosince 2012 v 17:19 | distantgirl |  Tipy
Psáno pro budoucí maturanty...
Společně se domluvit s celou třídou na něčem, co by se líbilo všem, je nemožné. Teď se neumíte představit, že by proběhly nějaké větší hádky, ale bude to tak.
První věc jsou samotné stužky, protože se musí objednat dopředu. Na trhu je mnoho možností: dvojcípé, třícípe, lesklé, matné, k tomu množství barev, různá písma, motta,... U nás byly největší roztržky s mottem, každému se pochopitelně líbí něco jiného, pro vaše dobro však nehlasujte způsobem: tady máte 150 různých mott- napište do komentáře, které se vám líbí (zvítězí motto, které se líbí 7 lidem- což je menšina třídy, i to se může stát).

Když už jsou stužky na cestě - určete si místo. S tímhle vám moc poradit nemůžu, protože si každá třída vybírá hospůdku v městě, kde studujete. Někde se za pronájem salónku platí- někde ne, musíte je obejít, seznámit s výsledkem třídu, která pak hlasuje.

Dalším bodem je jídlo. Obvykle se vyberou tak 3 jídla a každý si vybere co mu chutná. Kdyby si každý libovolně vybíral z jídelního lístku nestačilo by se vše včas uvařit. Mělo by to být jídlo pro vegetariány, kuřecí a vepřové maso. Samozřejmé se také objednává aperitiv na přípitek. Svoje pití si pak každý platí sám. Navíc si můžete přinést jednohubky, chlebíčky nebo nějaké zákusky.

Důležitý je také program večera. Stužkování je obyvklé rychle a večer dlouhý. Často se objevují fotky z dětství a učitelé mají hádat o koho jde, nebo také informace o studentech a učitelé hádají o kom to je. My jsme program měli slabší takže moc neporadím.

Musíte taky pozvat celou vaši třídu a učitelé. Vyrobit pro ně pozvánky a nechat je zatrhnout co chtějí za jídlo.

Na této akci máte příležitost si popovídat s učiteli trochu víc osobně než v hodinách, ale rozhodně se tam neopíjejte. Pomluvila by vás pak celá sborovna.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Našel jsi tu něco zajímavého?

Ano
Ne

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama