Fashion contest

1. kolo Fashion contest

22. prosince 2012 v 19:29 | distantgirl
Tak konečně začíná 1. kolo Fashion contest, omlouvám se, že to tak trvalo, ale znáte to Vánoce :) Docela mě zklamalo, že 2 lidi za tu dobu neposlali zadání, ale co nadělám že?

1. zadání FC

9. prosince 2012 v 15:59 | distantgirl
1. úkol je: vytvořte outfit, který byste si vzali na svůj maturitní ples, zdůrazňuji slovo svůj - vy jste maturantky. Nemusím snad zmiňovat, že ples je společenská událost a je nepsaným pravidlem, že maturantky nosí na svůj ples dlouhé šaty - krátké šaty nebudou brány jako chyba když to bude vypadat nádherně :-D.
Až budete mít outfit vytvořený, jednoduše zmáčkněte na klávesnici PrtScn, ořízněte v nějakém grafickém programu, podepište se a pošlete na mail: distant.girl@seznam.cz → do textu mailu mi prosím uveďte přezdívku a blog ať vím o koho jde. Posílejte to prosím nejpozději do 17. 12. 2012
Nepovinně můžete připsat něco k tomu, např. jak jste spokojení, proč zrovna tohle a tohle, jak vám zadání sedlo, prostě můžete se plně obhájit, samozřejmě nechci žádné slohy! Stačí 1, 2 věty, prostě v krátkosti - můžete, ale nemusíte.

Já vám to pak oboduji, 1-30 bodů, k tomu vám přičtu hlasy z ankety.
Doufám, že to je k pochopení - kdyby byla nejastnost, radši se zeptejte :)

Hodně štěstí všem soutěžícím!

Přihlášky do fashion contest

6. prosince 2012 v 14:39 | distantgirl
Chtěla bych tu rozjet takovou soutěž - Fashion contest. Jednalo by se o sestavování outfitů na polyvore.com. Na začátku by zadání byla jednodušší třeba outfit do práce, ale postupem času by byla těžší a těžší. Čas na odeslání byste měli min. týden.

Hodnotit vás budu já a anketa, ale budou tam různé vyjímky o kterých se včas dozvíte. O výhře ještě nejsem úplně rozhodnutá, ale můžete mě inspirovat ve vaší přihlášce.

A jak se můžete přihlásit?
Napište do komentáře:
  • přezdívku
  • blog
  • máš nápad na cenu?
 
 

Reklama