Móda

blackAwhite, winter outfit

19. prosince 2012 v 17:29 | distantgirl
A je tu semifinále Polyvore contest :D a tak znovu prosím o vaše hlasy - zde pro distantgirl, děkuji :)
Tentokrát byly úkoly dva a to:
Winter outfit:

Barbie

24. listopadu 2012 v 18:49 | distantgirl
Proběhlo další kolo polyvore contest, téma bylo tentokrát barbie styl, což bylo pro mě těžké, tenhle styl je mi trochu vzdálený, ale úkolu jsem se zhostila a toto je výsledek:


Pokud by se vám můj výtvor líbil, můžete pro něj hlasovat tady, jsem tam jako distantgirl, děkuji :)

Soutěžní outfity

18. listopadu 2012 v 14:19 | distantgirl
Další kola Polyvore contest
  • plážový styl

Ashley Tisdale - outfit

21. října 2012 v 18:09 | distantgirl
Jde o další kolo polyvore contest, tentokrát to bylo trochu jiné a já se snažila napodobit styl Ashley Tisdale, zde můj výsledek ↓


Není to nejlepší výtvor co jsem udělala, ale co už ;)
Celé hlasování a výtvory ostatních můžete sledovat tady

Moje soutěžní outfity :)

5. října 2012 v 18:09 | distantgirl
Jsem v dalším kole Polyvore contest a jdu rovnou dál, protože jsem získala imunitu. Jupí! :-) Téma bylo podzim a nesměl chyběl kabát.↓ (tentokrát jsem si vyhrála s pozadím), soutěž probíhá zde, můžete si prohlédnout výtvory ostatních :)

Polyvore contest

23. září 2012 v 14:09 | distantgirl
Jupí! Postoupila jsem do dalšího kola polyvore contest :) Tentokrát bylo téma inspirovat se touto fotkou. Pokud by se vám líbilo co jsem vytvořila já, můžete pro mě hlasovat na této stránce. Jsem tam jako distantgirl.

Můj výtvor:
Díky za předem za podporu :-)

Červený koberec

12. září 2012 v 19:59 | distantgirl
Zdravím všechny, přihlásila jsem se opět do soutěže, která se zaměřuje na sestavování outfitů tentokrát na polyvore. Jednu část tvoří hodnocení autorky blogu a druhou hlasování v anketě, tak pokud mě chce podpořit, hlasování se odehrává tady - jsem tam klasicky jako distantgirl :)

První téma bylo outfit, který bysme si vzali na červený koberec, strašně mě zaujaly tyhle šaty, tak jsem zkoušela k tomu doplňky:

Za případnou podporu vám děkuji! :-)

Párty u kamarádky

30. srpna 2012 v 14:59 | distantgirl
Ano! Postoupila jsem do dalšího kola. Tentokrát bylo téma večerní párty u kamarádky. To se mi líbilo a těšila jsem se, že vymyslím něco kreativního. Samozřejmě to mohlo být lepší, ale za tento outfit jsem získala 8/10bodů. Což je super. Mimochodem to je opravdu náhrdelník, ne lem šatů, ale vypadalo to zajímavě tak jsem to tak nechala. ↓

První den v nové škole

23. srpna 2012 v 18:30 | distantgirl
Jsem v soutěži! A nebojte se nechci po vás žádné hlasy. Jde o LOOKLET soutěž, kde se vytváří outfity na určité téma. Mám za sebou 1. kolo a téma bylo první den v nové škole. Tohle mě strašně baví takže jsem se do toho hned pustila a vytvořila dva outfity. Pak jsem přemýšlela, který tam pošlu a myslím, že jsem udělala správně. Získala jsem za něj 9/10 bodů. Vyhovuje mi, že to není o hlasech v anketě, ale jen na základě hodnocení autorky blogu, protože se mi zdá objektivní (a to nejen proto, že mám tolik bodů :D ). Můj soutěžní outfit vypadá takto ↓

Plavky

6. července 2012 v 19:44 | distantgirl

Módní outfity :)

27. června 2012 v 17:56 | distantgirl
Ano, mám slabost pro módu a styl. Baví mě prohlížet si různé oblečení, dávat je dohromady. Nepohrdnu ani trendy v lakování nehtů :D. Tak jsem se vydala na stránku, kde jsem tvořila a vzniklo z toho tohle: 
 

Reklama